Snidex säljkontor och fönsterfabrik är belägen i Burträsk, Västerbotten.
Kontakta någon av oss om ni vill veta mer om vårt hantverk, våra fönster eller har frågor kring aktuella projekt.

Snidex säljkontor och fönsterfabrik är belägen i Burträsk, Västerbotten. Kontakta någon av oss om ni vill veta mer om vårt hantverk, våra fönster eller har frågor kring aktuella projekt.

Välj område
Kontakt

Snidex AB
Skolgatan 1
937 32 Burträsk
Telefon 0914-438 00
Fax 0914-553 85
info@snidex.se

Förfrågningar skickas till
marknad@snidex.se

Bengt-Åke
Lundberg

Verkställande direktör

0914-438 06

bengt-ake.lundberg@snidex.se

Susann
Klippmark

Marknads- & Försäljningschef

0914-438 15

susann.klippmark@snidex.se

Michael
Wiklund

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 53

michael.wiklund@snidex.se

Håkan
Bränström

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 19

hakan.branstrom@snidex.se

Peter
Lindgren

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 13

peter.lindgren@snidex.se

Jan-Erik
Jonsson

Projektledningskoordinator

0914-438 28

jan-erik.jonsson@snidex.se

Carola
Hedlund

Projektledare

0914-438 09

carola.hedlund@snidex.se

Johan
Andersson

Projektledare

0914-438 20

johan.andersson@snidex.se

Richard
Widmark

Projektledare

0914-438 36

richard.widmark@snidex.se

Christoffer
Hedlund

Konstruktion

0914-438 22

christoffer.hedlund@snidex.se

Magnus
Berglund

Produktansvarig / Konstruktion

0914-438 11

magnus.berglund@snidex.se

Samuel
Varodell

Produktionsledare

0914-438 32

samuel.varodell@snidex.se

Gunnar
Viklund

Produktionsledare

0914-438 29

gunnar.viklund@snidex.se

Kent
Larsson

Avropsinköp / Transportsamordnare

0914-438 42

kent.larsson@snidex.se

Mats
Lundqvist

Inköp

0914-438 40

mats.lundqvist@snidex.se

Per
Eklund

Ekonomiansvarig

0914-438 04

per.eklund@snidex.se

Siv
Rehnling

Ekonomi/Personal

0914-438 03

siv.rehnling@snidex.se

Ulf
Grundström

IT- & Miljöansvarig

0914-438 25

ulf.grundstrom@snidex.se

Fredrik
Lundqvist

Serviceansvarig / Leankoordinator

0914-438 51

fredrik.lundqvist@snidex.se
Kontakt

Snidex AB
Skolgatan 1
937 32 Burträsk
Telefon 0914-438 00
Fax 0914-553 85
info@snidex.se

Förfrågningar skickas till
marknad@snidex.se

Bengt-Åke
Lundberg

Verkställande direktör

0914-438 06

bengt-ake.lundberg@snidex.se

Susann
Klippmark

Marknads- & Försäljningschef

0914-438 15

susann.klippmark@snidex.se

Jerker
Lindgren

Projektledare / Försäljning

0914-438 23

jerker.lindgren@snidex.se

Michael
Wiklund

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 53

michael.wiklund@snidex.se

Håkan
Bränström

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 19

hakan.branstrom@snidex.se

Peter
Lindgren

Kalkylerare / Försäljning

0914-438 13

peter.lindgren@snidex.se

Maria
Nyström

Försäljning / Marknadskoordinator

0914-438 18

maria.nystrom@snidex.se

Jan-Erik
Jonsson

Projektledningskoordinator

0914-438 28

jan-erik.jonsson@snidex.se

Carola
Hedlund

Beredare

0914-438 09

carola.hedlund@snidex.se

Johan
Andersson

Beredare

0914-438 20

johan.andersson@snidex.se

Richard
Widmark

Beredare

0914-438 36

richard.widmark@snidex.se

Christoffer
Hedlund

Konstruktion

0914-438 22

christoffer.hedlund@snidex.se

Magnus
Berglund

Konstruktion

0914-438 11

magnus.berglund@snidex.se

Fredrik
Lundqvist

Produktionsledare

0914-438 51

fredrik.lundqvist@snidex.se

Gunnar
Viklund

Produktionsledare

0914-438 29

gunnar.viklund@snidex.se

Kent
Larsson

Avropsinköp / Transportsamordnare

0914-438 42

kent.larsson@snidex.se

Mats
Lundqvist

Inköp

0914-438 40

mats.lundqvist@snidex.se

Per
Eklund

Ekonomiansvarig

0914-438 04

per.eklund@snidex.se

Siv
Rehnling

Ekonomi/Personal

0914-438 03

siv.rehnling@snidex.se

Ulf
Grundström

IT- & Miljöansvarig

0914-438 25

ulf.grundstrom@snidex.se

Kundservice

Har ni problem med våra fönster kan ni enkelt rapportera det här eller kontakta Jan-Erik Jonsson, 0914-438 28
jan-erik.jonsson@snidex.se

Fyll i reklamationsformuläret här